Atsiliepimai:

 

 

Kristijonas,
praktiką atliko Metodologijos ir kokybės skyriuje

 

Studijuoju matematiką, domiuosi statistika ir ruošiuosi tęsti mokslus būtent šioje srityje, praktikos atlikimas Lietuvos Statistikos Departamente buvo labai naudinga patirtis. Praktiką vertinu labai teigiamai, nepaisant dėl COVID-19 susiklosčiusios situacijos, jaučiausi kaip pilnavertis darbuotojas, kasdien kontaktavau tiek raštu tiek skambučiais su kolegomis, kurie stengėsi atsakyti į visus mano klausimus ir atvirai reagavo į mano pasiūlymus. Gavau puikią progą pritaikyti universitete sukauptas žinias apie modeliavimą ir statistiką, galėjau įgyti darbinės patirties su Rstudio bei prisidėti prie rimtų ir įdomių LSD projektų, tad šią praktiką rekomenduočiau visiems, norintiems įsitikinti ar statistika yra būtent tas kelias, kuriuo jie norėtų eiti savo gyvenime.


 

Greta,
praktiką atliko  Metodologijos ir kokybės skyriuje

 

Praktika Lietuvos statistikos departamente, Metodologijos ir kokybės skyriuje, buvo labai naudinga patirtis. Jos metu gavau galimybę ne tik pasitikrinti universitete jau įgytas žinias, bet ir išmokti visai naujų dalykų, kurių universitete, bent jau bakalauro studijų metu, nėra galimybės išmokti. Prie puikios praktikos kokybės prisidėjo kvalifikuoti specialistai, kurie visos praktikos metu nuoširdžiai ir atidžiai atsakinėjo į iškilusius klausimus bei padėjo sėkmingai įvykdyti skirtas užduotis. Esu labai dėkinga už suteiktą progą mokytis ir įgyti realios patirties. Drąsiai rekomenduočiau praktiką LSD!


 

Paulius,
praktiką atliko Demografinės ir migracijos statistikos skyriuje

 

Praktiką Lietuvos statistikos departamente rinkausi, nes norėjau pamatyti ir pajausti, kaip iš tikrųjų dirbama su duomenimis, kaip sprendžiamos įvairios problemos bei, kaip tai analitiškai atrodo. Komanda tikrai buvo įdomi ir draugiška, padėdavo, kai iškildavo klausimų. Patirtis tikrai buvo naudinga ir labai džiaugiuosi, kad atlikau praktiką čia. Itin džiaugiuosi, kad šiuo metu esu Lietuvos statistikos departamento komandos dalis.