???warnOperationFailedBecauseWarning???

Nuo gegužės 8 d. naujoji OSP versija tampa pagrindine


Atkreipiame dėmesį, kad Rodiklių duomenų bazės (RDB) naudotojo sąsaja buvo iš esmės pakeista. Dabar vartotojui visa RDB struktūra pateikiama viename puslapyje: pagrindinė puslapio dalis skirta pasirinkto rodiklio lentelei, virš jos esantis langas skirtas parinktims – rodiklio duomenų rinkiniams ir jų dimensijoms nustatyti, kairiau pateikiamas rodiklių medis ir jo filtrai, o šone – nustatymų juosta. Norėdamas dirbti tik su lentele, vartotojas visus kitus langus gali suskleisti. Pasirinkus rodiklį, iškart suformuojama naujausių duomenų lentelė. Jei matoma lentelė atrodo nepakankama – ją papildyti ar pasikeisti į kitą rodiklio duomenų rinkinį galima virš lentelės esančiame lentelės parinkčių lange. Visas buvęs OSP funkcionalumas, taip pat visi duomenys – perkelti ir į naująją versiją.

Jungtis prie naujosios versijos registruoti vartotojai gali tuo pačiu vartotojo vardu ir slaptažodžiu. Iki 2017 m. kovo 23 d. susikurtos asmeninės lentelės yra perkeltos ir į naująją versiją.

Kadangi naujoji OSP versija vis dar tobulinama, kas savaitę, ketvirtadieniais, nuo 17 val. bus diegiami naujinimai. Kelias valandas beta versija bus neprieinama.

Maloniai kviečiame oficialiosios statistikos vartotojus, pageidaujančius mūsų pagalbos susipažįstant su naująja OSP versija, registruotis į reguliariai vyksiančius mokymus naudotis atnaujintu portalu ir duomenų baze. Jeigu Jūsų įstaigoje ar įmonėje tokių žmonių yra daugiau – galime atvykti ir pas jus.


Laukiame Jūsų nuomonių ir komentarų. Kilus sunkumų naudojantis naujuoju OSP, kreipkitės tel. 8 5 236 4888, 236 4833 arba el. paštu info@stat.gov.lt. Daugiau informacijos apie naująją versiją – pranešime.