???warnOperationFailedBecauseWarning???
Atgal

Statistikos mokymui – nauji metodai

 

Rugpjūčio 26 d. Lietuvos statistikos departamente viešėjo Hageno universiteto (Vokietija) profesorius, mokslų daktaras Hansas Joachimas Mittagas. Čia jis skaitė paskaitą „Naujų techninių platformų naudojimas interaktyviam statistinių metodų ir duomenų vizualizavimui".

Profesoriaus H. J. Mittago paskaitoje buvo pristatytas naujų, interaktyvių ir vizualių mokymų metodų taikymas mokant statistikos ir teikiant duomenis. H. J. Mittagas pristatė naujas priemones statistikai vizualizuoti, kurios gali būti pritaikytos mokant statistiką tiek vidurinėse, tiek aukštosiose mokyklose, taip pat padės savarankiškai mokytis bei statistikai populiarinti. Daug dėmesio buvo skirta vizualiam statistikos pateikimui grafikų pavidalu ir kitokiomis formomis,  pasitelkiant išmaniuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius.

Po paskaitos su svečiu buvo diskutuojama apie naująsias technologijas, jų populiarumą ir pritaikomumą, apie naujus mokymo metodus, statistikos pateikimo formas.

H. J. Mittago paskaitą galės išgirsti ir klaipėdiečiai – profesorius apie naujų techninių platformų pritaikymą statistikos mokymui pasakos ir Klaipėdos universitete.

Lietuvos statistikos departamente profesorius lankosi jau antrą kartą: Lietuvoje jis viešėjo ir prieš penkerius metus, tuomet vedė paskaitas apie statistinio raštingumo priemones Lietuvos statistikos departamente ir Vilniaus universitete.

H. J. Mittago paskaitos medžiaga.