Atgal

Vadovų darbotvarkės


Spalio 18 d. generalinė direktorė Jūratė Petrauskienė ir generalinės direktorės pirmoji pavaduotoja Daiva Jurelevičienė dalyvauja nuotoliniame susitikime su aukščiausiąja audito institucija dėl atliekamo valstybinio veiklos audito „Oficialiosios statistikos tvarkymas“.

Spalio 19 d. generalinės direktorės vyriausioji patarėja inovacijoms Gita Literskė dalyvauja nuotoliniame susitikime su kompanija „Positium“ dėl mobiliųjų duomenų.

Spalio 19 d. generalinės direktorės pavaduotoja Inga Masiulaitytė-Šukevič dalyvauja nuotoliniame susitikime su Valstybine miškų tarnyba.

Spalio 20–21 d. generalinės direktorės pavaduotoja Inga Masiulaitytė-Šukevič dalyvauja nuotoliniame Eurostato Direktorių darbo grupės posėdyje dėl aplinkosaugos statistikos ir sąskaitų (DIMESA).

Spalio 22 d. generalinės direktorės vyriausioji patarėja inovacijoms Gita Literskė dalyvauja nuotoliniame susitikime su Pasaulio banko atstovais dėl mokesčių optimizavimo analizės (World Bank: Meeting Department of Statistics: Tax optimization analysis).