Atgal

Vadovų darbotvarkės


Vasario 7 d. generalinė direktorė Jūratė Petrauskienė ir generalinio direktoriaus pavaduotoja Gita Literskė susitinka su Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos atstovais aptarti statistinės informacijos perdavimo į Valstybės duomenų agentūros rengiamą Valstybės mobilizacinių išteklių katalogą.

Vasario 7 d. generalinio direktoriaus pavaduotoja Gita Literskė dalyvauja nuotoliniame susitikime su korporacijos „Oracle“ atstovais dėl Valstybės duomenų valdysenos programos.

Vasario 7 d. generalinio direktoriaus pavaduotoja Inga Masiulaitytė-Šukevič dalyvauja nuotoliniame susitikime su Lietuvos banko atstovais dėl klimato kaitos rodiklių.

Vasario 8–11 d. generalinio direktoriaus pavaduotoja Inga Masiulaitytė-Šukevič dalyvauja Liuksemburge vykstančiame 51-ajame Europos statistikos sistemos komiteto susitikime ir Generalinių direktorių seminare „Duomenų valdymo įstatymas: iššūkiai ir galimybės nacionalinėms statistikos įstaigoms“.

Vasario 10 d. generalinio direktoriaus pavaduotoja Gita Literskė dalyvauja nuotoliniame susitikime su Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijos atstovais dėl bendradarbiavimo galimybių.